Links

Ключова пара і ключ доступу Github

Створення ключової пари

Після того, як EC2 контейнери будуть успішно розгорнуті, часто у нас буде потреба дистанційно отримувати до них доступ з вашої локальної машини. Для SSH аутентифікації, AWS використовує пару ключів.
Перейдіть у вкладку Servies>EC2, потім виберіть 'Key Pairs' на бічній панелі під настройками 'Network & Security', і натисніть 'Create Key Pair.
Дайте певне ім'я цій парі ключів, щоб легше було їх знайти. Я вибрав new-keypair, але ви, ймовірно, захочете дати їй ім'я, яке ідентифікує її як вашу. Залиште опцію pem і натисніть «Create key pair».
Система повинна вивести невелике pop-up вікно, що повідомляє що операція була проведена успішно, і вже після повідомлення повинно початися завантаження pem файлу.
Перемістіть скачаний pem файл в вашу .ssh директорію (MacOS):
$ mv ~/Downloads/new-keypair.pem ~/.ssh/
$ chmod 600 ~/.ssh/new-keypair.pem
Ми будемо використовувати його для аутентифікації з SSH на EC2.

Створення Токена Доступу на Github

Ще один підготовчий крок, який ми повинні зробити, - створити токен доступу Github, який дасть AWS дозвіл на доступ до потрібних репозиторіїв.
Перейдіть на https://github.com/settings/tokens, виберіть «Personal Access Token» на бічній панелі і натисніть на «Generate new token».
Система запросить вас надати дані, які будуть використані для визначення - кому і які дозволи необхідно надати. Надайте повний опис, і натисніть на чекбокс "repo", вказавши мінімальні дозволи. Опустіться в самий низ і натисніть на 'Generate new token'.
На даному етапі система згенерує для вас access token. Важливо відзначити, що даний токен перестане бути вам видимий, як тільки ви закриєте вікно, тому краще залишити вікно відкритим до моменту повної настройки, або просто скопіюйте його до себе на комп'ютер для використання в розгортанні наших файлів CloudFormation. Ви зможете в будь-який момент згенерувати новий токен, якщо ви втратите доступ до поточного.
Тепер, коли у нас є облікові дані, необхідні для доступу до наших AWS EC2 і для доступу AWS до наших репозиторіїв, ми можемо перейти до наступного кроку.
Матеріали розроблені TQ Tezos перекладені українською мовою Tezos Ukraine